Vienas gamintojas visam būstui
Siūlome platų baldų asortimentą: modernaus stiliaus virtuves, klasikinio stiliaus virtuves, svetainės, miegamojo baldus, biuro, prieškambario baldus, stumdomas sistemas bei vidaus duris. Ir viską aukščiausios kokybės. Šūkis "Vienas gamintojas visam būstui" tapęs vizitine mūsų kortele.

Technologiškai nenusileidžiame geriausiems Europos baldų gamintojams. Kompanija pirmoji Čekijoje įsisavino paskutinės kartos blizgių paviršių dažymo technologijas, tame tarpe ir lakavimą ultravioletiniu būdu. Solidūs gamybos pajėgumai ir prisitaikymas netipiškiems užsakymams užtikrina užsakovų trauką. Nepaskutinę vieta užima ir kainų prieinamumas.

Kitchen Draw programa patyrę dizaineriai Jums suprojektuos, Čekijoje mūsų gamintojas pagamins, o pasitelkę patyrusius baldų montuotojus, kokybiškai surinksime baldus Jūsų namuose Lietuvoje ir ir užsienyje.

  Nestandartinė baldų gamyba, vokiški, itališki, austriški baldų įrangos elementai suteiks galimybę užsakovui ir architektui įgyvendinti norimus sumanymus.

Taip pat prekiaujame pažangiausių pasaulyje gamintojų buitiniais prietaisais ir įranga, kaip antai Siemens, AEG, Miele integruojama buitine technika, Franke, Blanco plautuvėmis bei jų priedais, Durastone, Technistone, Corian  stalviršiais.

Įmonės sėkmės pagrindu išlieka gamyba be tarpininkų. Pirkdama tik žaliavas ir furnitūrą, įmonė visas baldų dalis pasigamina pati.

2016 metais įvedėme pačias naujausias stalčių sistemas Blum LEGRABOX.